سایر زبانها فا EN

برق صنعتی سیم و کابل سیلیکونی

سیم و کابل سیلیکونی: 

خصوصیات عایقی در برابر الکترسیته و مقاومت در برابر دما بطور معمول تا 250 درجه سانتیگراد سبب استفاده از سیم و کابل سیلیکونی  در بخش های مختلف صنعت برق نظیر تابلو برق و تابلو های فرمان و مصارف در صنایع سنگین نظیر فولاد و مس ، دستگاه های حساس که در زمان وقوع حوادث احتمال از کار افتادن و یا آتش سوزی دارند بخش هایی از کاربرد سیلیکون در این صنعت است.
این شرکت علاوه بر تولید انواع نوارهای درزگیر سیلیکونی انواع سیم و کابل ساده و مسلح با روکش سیلیکون (سیم و کابل سیلیکونی) را از سایز 0.25mm2تا 250mm2 تولید می نماید.

مزیتهای سیم و کابل با روکش سیلیکونی:
از انجایی که سیم و کابل روکش شده غیر سیلیکونی نتوانسته است پاسخگوی فن آوری امروزی باشد ، سیم و کابل سیلیکونی هر روزه کاربردهای گسترده تری می یابد.
سیلیکون ماده ای است که تا کنون بهترین عایق شناخته شده است و در عین حال عایقی است که ایمنی دراز مدت را تامین و تضمین می کند.
سیم و کابل سیلیکونی در عین دارا بودن خاصیت عایقی و عمر طولانی ، پایین آورنده ضریب مصرف انرژی و مقاومت بسیار بالا در میدان مغناطیسی بوده و در سخت ترین شرایط ویژگیهای خود را حفظ می کند.
سیلیکون به دلیل خواص فیزیکی و ساختار شیمیایی ویژه و مقاوت بالا در برابر برودت تا 60- و در دمای 250+ درجه سانتیگراد و همچنین محیط های با رطوبت بالا کاملا ویژگیهای خود را حفظ می کند در صورتیکه سایر عایق کننده ها از امتیازات فوق برخوردار نیستند لذا سیلیکون در شرایط فوق بهترین عایق کننده می باشد.
سیلیکون ناب توانسه با بالاترین فناوری های موجود در این حوزه نیازهای مشتریان صنایع مختلف پیرامون سیم و کابل سیلیکونی را برآ.ورده سازد.

مشخصات فنی کامل
نقشه ها و نمودارهای مربوطه
رال رنگ