سایر زبانها فا EN

شرکت سیلیکون ناب:

شركت سيليكون ناب تنها تولیدکننده مواد پایه ی سیلیکونی با بومی سازی دانش و فناوری منحصربه فرد سیلیکون (Silicone Rubber Technology)، بزرگترین تولیدکننده محصولات سیلیکونی در خاورمیانه میباشد. این شرکت نماينده راهبردی- انحصاري شرکت HRS – Korea Co در ایران بوده و تحت لیسانس این شركت به تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت کاملاً رقابتی میپردازد.

امکانات و توانمندی ها:

بهره مندی از کارخانه ای مدرن و مجهز به پیشرفته ترین سیستم ها، آزمایشگاههای پلیمر، برق، شیمی و ماشین آلات تمام اتوماتیک و منحصر به فرد تولیدی، نظیر؛ خطوط تولید پیوسته، سیلیکون پایه در مقیاس گسترده (Reactor، Kneader، Strainer) و اکسترودرهای ظرفیت بالا و تمام اتوماتیک، فضاهای تولیدی Cleaning Room و مونتاژ، سیلیکون ناب را در تولید محصولات با کیفیت توانمند ساخته است .

نظام مدیریت یکپارچه:

در راستای استقرارنظام مديريت استراتژیک بر مبنای مدل BSC، نظام مدیریت يکپارچه MIS و بهره مندی از منابع انسانی متخصص، سیلیکون ناب را تبدیل به برترین شرکت تولیدکننده ی محصولات سیلیکونی با قیمت رقابتی، نموده است. بی شک تولید محصول پایه سیلیکون(HTV) تحول شگرفی در صنعت پلیمر کشور بوده و گام دیگری به سوی خودکفایی ایران عزیز می باشد. شرکت سیلیکون ناب با افتخار آماده خدمتگزاری و رفع نیاز صنعتگران و تولیدکنندگان در این حوزه میباشد.